درباره ما

شركت ایرانیان پورُچیستا در تاریخ 1385/8/30 با شماره ثبت 8473 ، شناسه ملی 10800112423 و کد اقتصادی 411143555683 در شهر بندرعباس ثبت و به منظـور اجرای پروژه هـای ساخت و ساز تأسیس و فعـالیت خـود را آغـار کرد. شرکت ایرانیان پورُچیستا داراي رتبه 5 در رشته آب، رتبه 4 در رشته راه و ترابری و رتبه 5 در ساختمان و ابنیه می‌باشد.

موضوع فعالیت شرکت عبارت است از انجام کلیه فعالیت های ساختمانی تاسیساتی راهسازی مجری طرحهای دولتی و خصوصی و نیمه خصوصی اجرا کننده پروژه های سیویل انبوه سازی بلند مرتبه سازی شهر و شهرک سازی شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی داخلی و خارجی مشارکت و سرمایه‌گذاری در بخش عمرانی تشویق و تسهیل در امر سرمایه گذاری ساخت و راه اندازی پروژه های عمرانی عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی اخذ و اعطای شعب نمایندگی خرید و فروش صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری در داخل و خارج از کشور و هرگونه فعالیت مجاز مطابق با قانون تجارت و کلیه فعالیت های معدن اعم از اکتشاف استخراج و فروش تولیدات معدن و هرگونه سرمایه گذاری و فعالیت در راستای معدن و معدن داری پس از اخذ مجوزهای لازم.

این شـرکت طی یک دهه فعـالیت در عـرصه داخلی و خـارجی با بکارگـیری توان بالای نیروهـای انسانی متخصص، مـاشین آلات، تجهیزات پیشرفته و نیز توان قابل توجه مـالی در اجرای پروژه هـای عمرانی ملی شـامل: احداث سـد، راه، ساختمـان، محوطه سـازی و تأسیسات زیربنایی به موفقیت هـای چشم گیری دست یافته است. از نکات حائز اهمیت این شرکت می توان به پیاده سـازی سیستم هـای مدیریت کیفیت، ایمنی، بهـداشت شغـلی و محیط زیست و متعاقب آن اخـذ گواهینامه ISO 9001 از شرکت ISOQAR انگلستان اشـاره نمود.